Didriksons Hajen Kid's striukė iš Hiatus

12/06/2019

Šilta, nepralaidi drėgmei, neperpučiama ir dar stilinga striukė - apranga žiemai numeris vienas. Tokia yra striukė Didriksons Hajen Kid's, kurią galite rasti Hiatus parduotuvėje.

Mano laimingi vaikai yra didžiausia laimė man. Taip gera, kai jiems viskas gerai, neserga, neverkia, klauso. O kai miega išvis tokie geri. Gal nuskambės labai reklamiškai, bet taip jau gaunasi, kai asmeninių žinučių apie tą patį per daug - rašau savo puslapyje ar Instagram paskyroje. Daug kam reik ir neranda! 

Apie striuke, kuri ne tik yra neperpučiama, neperšlampanti, žieminė, bet vaikai nesuprakaituoja! Bet dar ir turi šviečiančius atšvaitus ne tik priekyje ir gale ant striukės... O ir kapišono kailiuke!!! Tai yra ne tik nerealiai gražu, bet ir taip saugu! Vaikai nelieka nepastebėti dienos šviesoje, nes jos man labai gražios, stilingos, o kai tamsu - šviečia trys maži strakaliukai. Šilta, nekaršta, nešlapia, gražu, saugu, praktiška ir dar striukė turi augančias rankoves! ir labai faina, kad striukės gale užsisega rankovės! 

Tai striukės modelis yra Didriksons Hajen Kid's. Parką, mes ją radome HIATUS  parduotuvėje.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu