Apsaugos vaikų lovytėms

03/26/2019

Laukdami savo trynukų, įrengiant vaikų kambarį stengėmės, kad viskas būtų neutralių spalvų, jog tiktų tiek mergaitėms, tiek berniukui. 

Atrodė, kad gi tikrai mergaitės turi būti kartu, o berniukas - atskirai. Taip taip. 

Sukakus šešiems mėnesiams perkėlėm juos į vieną kambarį, mhm. Pradėjo vienas kitus žadinti. 

Emilija nuo pirmų dienų išmiegodavo visą naktį, Patricijai sekėsi kiek sunkiau - keldavosi 2-3 kartus maždaug, o Herkus ir 5-6 kartus galėdavo atsikelti "pavalgyti" ar dar kažko. Visokių naktų buvo, oj visokių! 

Kuris laikas jau trynukai miega trijose skirtinguose kambariuose, tokio plano mes tikrai neturėjome. Emilija viename kambaryje, Patricija kitame, Herkus pas mus, kadangi daugiausiai keldavosi ir artėjant metams man pritrūko jėgų. Pripažįstu! Bet, mums gavosi padaryti taip, kad vaikai išmiega visą naktį! Valio! Tai dabar jau tikrai galime "normaliai" juos suguldyti jų vietose. Tik... hm. 

Herkus su Patricija?! Taip! Nes jie draugai, nes jie dūksta, nes jie visada kartu, kaip dvynukai. Emilija ramesnė. Ją kaip paguldai tai ateini tik ryte pažadinti. Taip, pažadinti. Nes brolis ir sesė jau būna atsikėlę, pažaidę ir mamai kompaniją palaikė kol košę vyriau. 

Vienas dalykas, ką galvojau apie jų miegojimo kambarius - viskas turi būti labai ramu, šviesu, kad netrukdytų ir neblaškytų miego. Norėjau visiems vienodo visko (ir tebe noriu), bet kažkuo visgi skirtingo! Išskirtinio. Juk visgi jie trynukai! Ir taip po 1 metų ieškojimo (rimtai!) aš atradau tokias vaikų lovyčių apsaugas (jų tikrai labai reikia, o kas man sakė, kad nereikia - melavo), kurios minkštos, per visą ilgį ir labai gražios! Nu tiesiog tobula viskas! 

Visa tai iš mūsų Lietuvos!

Apsaugėlės lovytei - www.keturioskedutes.lt 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu