VESTUVĖS

Vestuvės - vienas svarbiausias gyvenimo įvykių. Vestuvių dieną norisi, kad viskas būtų nepriekaištingai, jog nekiltų nė menkiausias nesklandumas. Kiekviena detalė apgalvota ir suderinta iš anksto, viskas vyksta pagal planą - numatytu laiku. Lipnių šeimos vestuvės iš arti: Kam patikėjo dekoravimą? Kas kepė vestuvinį tortą? Iš kur jaunosios vestuvinė suknelė? ir dar daug viso kito.


DEKORAS IR DESERTAI


Mūsų šventę dekoravo Flower Couture by Mantas Petruškevičius. Kodėl? Nes dalyvavome ne vienose vestuvėse kur buvo jo darytas dekoras, visuomet buvo pasaka, tad klausimų ar kitų variantų net nesvarstėme! Manau, kad nei vienam nereikia pasakoti ar jo pristatinėti. Jis tiesiog talentas! Kai manęs klausia: "O tai kaip rinkaisi gėles, spalvas, kaip kas atrodys?" - niekaip. Aš tiesiog jam pasakiau, kad juo pasitikiu, daryk viską taip, kaip tau atrodo. Ačiū, Mantai. Tu buvai vienintelė šventės dalis dėl ko tikai nesukau galvos, nes žinojau, kad viskas bus nerealiai gerai!!! 

Desertai kaip visada Sandrita Cakes ! Skonis toks, kad ir kiek imsi kilogramų - vis tiek visi bus suvalgyti. Viskas ką matot - nebeliko. 

Balionai/burbulai, prie kurių nespėjom dienos šviesoj nusifotografuoti yra iš Ponas Balionas. Taip kosmiškai gerai papuošė mums lauką!


MUZIKA, ĮGARSINIMAS IR APŠVIETIMAS


Mūsų vestuvių vakaro vinis buvo Vaidas Baumila! Jis buvo vėlokai, tad nėščios, maitinančios ar šiaip pavargusios mamos ir tėčiai jau norėjo važiuoti namo. Bet teko išduoti paslaptį kai kurioms, kas pasirodys paskutinis, kad pasiliktų. Juokingiausia kai Laura Mazalienė sakė: "Žinok varau, reikia mažiuką jau maitinti...", "Sakau nesulauksi paskutinio?", sako "Tik nesakyk, kad Jis.", "Aha". Tai lėkė mamka, pamaitino vaiką ir grįžo. Žodžiu, Vaidai, labai tau ačiū, kad mūsų vestuves pavertei 100% nerealiomis! 

Ir dar! Scena. Apšvietimas. Įgarsinimas. Kaip gerai viską padarė Garso Gama. Jei kas ieškotės kitiems metams, ar kokiam renginiui - didžiausios rekomendacijos. Patys matot, kaip gražiai!!!


STALIUKAI PRIE BAŽNYČIOS


Mes pasirinkome sveikinimus priimti jau šventėje iš tų žmonių, kas dalyvavo vakarinėje dalyje. O prie bažnyčios vis tiek reikėjo atsidėkoti ir turėti kuo pavaišinti žmones, kurių į vestuves nekvietėme, bet jie atėjo pasidžiaugti! Labai norėjau kitokių staliukų, nei visad būna. Stilingų, modernių, be jokių staltiesių. Ir Aperolio būtinai turėjo būti. Pramogų magnatai yra tie, kurie turėjo būtent tai. Nerealiai gerai aptarnavo, taip gražiai atrodė ir patys padavėjai, ir kaip man buvo paprasta su jais viską susitarti. Šaunuoliai! 

O aš juos suradau Facebook'e, čia Instagram'e jie visiškai nauji (nes aš norėdama jums papasakoti apie juos pasakiau, kad jie turi turėti IG). 

Man negaila pasidalinti ir parodyti jums juos, kurie tokie profesionalūs. Ir jie ne tik šią paslaugą jums gali pasiūlyti! Dar tiek daug pramogų! Ne kartą kreipsiuosi į juos, kai reikės man pramogų šventėje! Ačiū už tobulai įvykdytą mano norą.


ŽIEDAI


Ne ne, man nepasipiršo 2-ą kartą. Man tiesiog 3-čią kartą užmovė vestuvinį žiedą. 1-ąjį kartą kai tuokėmės civilinės metrikacijos, 2-ąjį bažnyčioje. O apie trečiąjį - savo vestuvių dieną tik jau šventės metu, net nepagalvojau. Visi žiedai yra Martinėlis & Co, ir aš tiesiog nuėjau prieš bažnytinę santuoką jų atnaujinti. Mmhm. Pasimatavau TĄ, dėl kurio svaigau jau prieš pirmąsias vestuves. Na ir ką, pirmasis šokis ir bam - Mano vyro staigmena!