Roletai Domus Lumina

05/21/2019

Kai tik grįžome namo po ligoninės gyvenome viename kambaryje kur buvo tamsios naktinės užuolaidos. Nuo 6 mėnesių perkelėme juos miegoti atskirai, bet tuose kambariuose nebuvo tamsu. Ir augant vaikams pastebėjome, kad tamsa juos labai veikia. turiu omenyje miego trukmę ryte.. :))) Migdymas ir naktinis kelimasis. Tai yra vienintelis dalykas, kas manęs nežavi vaikų auginime🤦🏻‍♀️😆 O dar kai trys vaikai, tai aš labiausiai nelaukiu vakaro ir nakties, nes visada kaip staigmena. Nežinau kaip užmigs, kada tiksliai ir kiek kartų ir kiek vaikų kelsis naktį. Ačiū dievui, kad yra vyras, kuris man padeda, kitaip kartais reiktų persiplėšt į tris dalis🙃🙃🙃 

Pradėjus taip anksti švisti ir taip vėlai temti, supratau, kad reikia kažką daryt... Nes man 6 val ryto keltis nelabai patinka, o pradėjus migdyti 21:30, baigti 22:30 irgi ne bajeris:))) Tai pabandėm kaip juos veikia tamsa. Pasirodo veikia, ir net labai! Dabar mano vaikai miega ryte 1-1:30val. ilgiau, net kartais po 9val atsikelia, kas iš vis wow! O vakarais migdymai tapo kur kas paprastesni! Na žodžiu, "Blackout" roletai visiškai užtamsinantys patalpą mums pasiteisino 100%! 

DOMUS LUMINA turi itin platų šių roletų audinių pasirinkimą - nuo baltų, šviesiai pastelinių spalvų iki angliuko juodos, todėl roletus priderinsite bet kokio stiliaus interjere. Patys audiniai atlieka ne vieną funkciją: stabdo šviesos pralaidumą patalpoje, aklinai užtamsina patalpą, blokuoja saulės šviesos atspindžius ant televizoriaus bei kompiuterio ekrano, apsaugo nuo praeivių žvilgsnių, padeda išlaikyti optimaliausią kambario temperatūrą karštu metų laiku.

Juos užsisakėme https://www.domuslumina.lt

O kodėl anksčiau nebuvome pasidarę?! Nes kitos įmonės kurios atvažiavo, sakė neįmanoma ant mūsų mažesnių langų... tai ir gyvenom be jų. Bet atvažiavo pamatuoti Domus lumina ir sako bus po 3 savaičių:)) Tai va- labai rekomenduoju ir tikrai esame labai patenkinti!

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu