Mano makiažas

04/01/2019

Kiekvienos dienos makiažo eiga ir priemonės, visas jas pritaikau ir naudoju, kaip man patogu ir kaip gaunasi geriausiai.  

Jei šepetėlis parašyta skirtas veido modeliavimui, tikrai nieko tokio, jei naudosiu highlighteriui.. Kiekvienas atrandam savo techniką ir kaip viską pritaikyti, kad pačiam patiktų. Nesakau, kad būtent turite to firmos pirkti, ką aš jums rodau, gal kažkas ieškosite pigesnių alternatyvų, o gal kažkas ir brangesnių. Viskas sudėta tam, kad ieškotumėt, atrastumėt. Ir aš tokios nuomonės, kad skūpas moka 2 kartus. Taupiau ant šepetėlių, taupiau ant priemonių, kol nepradėjus dirbti to darbo, supratau, kad man tas šepetėlis už 1 eur nedengs taip šešėlio ir neišsklaidys, o ta kreminė pudra niekada nepadarys tobulo veido, jei dienos eigoje nesilaikys, subėgs ir išsausins veidą.


Mano veido oda yra normali, bet linkusi į sausumą, tad tai, ką aš naudoju, mišrią arba riebią odą turinčioms merginom gali netikti.

Bandykit, testuokit, atraskit. Ir būkite gražios!

Pradedam!


VEIDAS


2.  Naudoju Face Stoholm "Picture Perfect" Shade A makiažo pagrindą, kurį tiesiog dievinu ir jam atitikmens ar kažko panašaus nerandu. Naudoju kempinėlę SIGMA.

3.  Jei būnu įdegusi, dar kartu su makiažo pagrindu naudoju bronzinę makiažo bazę iš NIOD, ji padaro spindintį ir skaistų veidą. Naudoju tą patį šepetėlį ir po to kempinėlę. Arba tiesiog Face Stockholm maišau su ja.

4.  Maskuoklis vis kintanti priemonė pas mane. Šiuo metu naudoju .Cat Beauty Staysurance Water-Sealed Zero-Smudge Concealer

Itin lengvos tekstūros bei ilgai išliekanti maskuojamoji priemonė, kuri paslėps viską, ko nepageidaujate - patamsėjusius paakius, raudonį, spuogelius ir suteiks jūsų veidui nepriekaištingą išvaizdą. J.Cat Beauty Staysurance Water-Sealed Zero-Smudge maskuoklis nesubėga į raukšleles ir jį galima lengvai sluoksniuoti, norint išgauti jums reikalingą maskavimą. Pagrindiniai ingredientai - persikų lapų ekstraktas - apsaugo ir atkuria odą, lygina brandžią odą. Arbatmedžio lapų ekstraktas - padeda kovoti su akne, mažina tamsius ratilus po akimis. Aloe vera lapų ekstraktas - padeda drėkinti, pigmentinių dėmių atsiradimo prevencija.

  • LENGVOS TEKSTŪROS
  • VANDENIUI ATSPARUS
  • TINKAMAS IŠGAUTI BET KOKIO STIPRUMO MASKAVIMUI, GALIMA SLUOKSNIUOTI
  • NUO VIDUTINIO IKI PILNO PADENGIMO

5.  Sausa biri pudra, labai patinka Motives, light spalva, naudoju Make up for ever šepetėlį.

6.  Modeliavimo priemonė Motives, naudoju Make up for ever šepetėlį 150.

8.  Skaistalai: maišau Nars "Orgasm" ir Motives "Blush-on", naudoju šepetėlį Make up for ever 152.

8.  Visus veido modeliavimo, highlihterio ir skaistalų kontūrus mėgstu sulieti ir išsklaidyti, tad tam panaudoju Real techniques šepetėlį (numeriuko nerandu, bet jis tiesiog vidutinio dydžio, siaurėjantis, skirtas skaistalams)


ANTAKIAI, AKYS


9.  Antakiams naudoju man pačiai nepakeičiamą priemonę, tai Anastasia Beverly Hills antakių gelį, jį tepu su Morphe šepetėliu ir naudoju būtinai šukutes! (nuorodoje SIGMA šepetėlis, taip pat labai geras!)


10.  Akių tušą naudoju, jei neesu prisiauginusi blakstienų, tuomet renkuosi NYX Professional Makeup Worth The Hype Blakstienų tušą.

11.  Akių modeliavimui naudoju FACE Stockholm matinius akių šešėlius Matte Eye Shadow, plokščią šepetėlį voko padengimui ir dar vieną šepetėlį akių gilinimui ir spalvos išsklaidymui. Turiu dabar Mac firmos, bet planuoju keisti, tad įdedu Sigma firmos šepetėlių nuorodas, kad jums būtų aiškiau suprasti numeriukus ir kokios formos jie turi būti.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu