Kai mamą užpuola ligos

04/02/2019

Aš turiu savo TOP 3 gydimosi "vaistus", kurie net nėra vaistai. Jie nei receptiniai, nei jie turi paracetamolio ir pan. Visi jie, natūralus.. Na, paskaitykite plačiau. 

Na nes tiesiog, nėra nei kada sirgti, nei ilgai gydytis! Aš ne daktarė, ir ne vaistininkė, tiesiog atradau su kitų pagalba, bet prieš vartojant, tarkitės su specialistais!


Jei tik pajuntu, kad "kabina", varau į vaistinę (bet kokią) ir perku COLDMOSS, kas kokias 4 val geriu po 1 pakelį, ir nepatikėsit, bet ten tiesiog daug C vitamino, imbiero, ir man taip padeda! Tiesa, nėra jis pigus, tai minusas. Na bet verta! 

Islandinės kerpenos, imbierai ir liepų žiedai padeda palaikyti kvėpavimo funkciją ir imuninės sistemos veiklą. 

Vitaminas C padeda palaikyti imuninės sistemos veiklą.

Dabar kiekvieną dieną geriu po 2 tabletes Swanson papildus Pau D'arco, jei kimba liga, geriu po 5 tabletes ryte, per pietus, vakare. Rekomendacijų buvo visokių, patys gamintojai to nerekomenduoja, ir aš neatsakau, na realiai, gal ir mažiau jų reiktų, bet man nieko neatsitiko, tik pradedu jaustis geriau. Kaip ir sakau, kas tinka man, gali netikti kitam.

Daugiau kas tai: 

Maisto papildas. Dviejuose kapsulėje vidutiniškai yra: Penkialapio balamedžio (Tabebuia impetiginosa) vidinė žievė miltelių pavidalu 1000 mg**.

Na, o jei visai blogai, kaip visai neseniai buvo - FOHOW grybas. Toks skystas gėrimukas, ant tuščio skrandžio reikia gerti ryte, 30 min nevalgyti, ir vakare prieš pat miegą. Irgi man brangokas (4 stiklainiukai lyg ir 30 eur), na bet mane praėjusį kartą jis manau išgelbėjo. 

Kas tai yra: 

Gaminant eliksyrą "Feniksas", naudojamas Kininis kordicepsas, kuris auga Tibeto kalnyne, kiti aukštesnieji grybai: LingZhi, Aromatingojasis grybas.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu